dlaczego jesteśmy pogubieni?

❌ Ideologia marksistowsko-liberalna rozprzestrzenia się jak pożar i pochłania umysły coraz większych rzesz naiwnych ludzi, którzy nie zdają sobie sprawy, czym ona naprawdę jest i do czego ona ostatecznie prowadzi.

Dlaczego ta lewacka, masońska ideologia jest taka chwytliwa? Co powoduje, że ludzie – skądinąd wykształceni – dają się tak łatwo złapać na lep tej diabolicznej ideologii?

Nie może być przecież ideologią dobrą, ideologia, która promuje mordowanie nienarodzonych dzieci, aborcję eugeniczną, eutanazję, sodomię, zboczenia seksualne i dewiacje socjologiczne w postaci związków homoseksualnych. Czyż tego nie widzą wykształceni i mądrzy katolicy, którzy na taką ideologię się zgadzają i ją popierają?

Czy naprawdę ludzie normalnie myślący, a tym bardziej wierzący i praktykujący katolicy mogą popierać taką opcję ideologiczną, która kpi sobie z podstawowych wartości moralnych i próbuje lansować grzech i dewiacje jako cnotę i normę?

„Jesteśmy poddawani ogromnej presji, której celem jest wyrzeczenie się Dekalogu i przykazań miłości Boga i bliźniego.

Jej efektem jest społeczne przyzwolenie na aborcję, eutanazję, osłabienie małżeństwa i rodziny, rozwój ideologii gender. Są też politycy, którzy starają się w ten sposób zdobyć popularność. Chrześcijańska odpowiedź na tę sytuację to „jednoznaczne »Nie!« wobec wszelkiej iluzji i kłamstwa”.

Pomagamy głodującym zwierzętom; psy, koty, foki, pingwiny i inne zagrożone gatunki … A co z ludźmi? Co roku tylko w Afryce umiera z głodu 13 milionów dzieci … Czy nie jest to skandal naszej współczesnej cywilizacji „praw człowieka”?

Ktoś się uwziął żeby ci zniszczyć małżeństwo i rozwalić rodzinę, zniszczyć twoje powołanie i życie. I to nie jest na pewno twój współmałżonek! Nikt z zewnątrz! Ktoś robi to z diaboliczną perfekcją i wyrachowaniem.

Ale kiedy spojrzysz na siebie, to okaże się, że to właśnie ty mu w tym pomagasz … przede wszystkim twoją pychą, zarozumiałością i egoizmem.

To samo można powiedzieć o życiu wielu kapłanów, którzy poddali się pokusom i namowom „ojca wszelkie go kłamstwa”.

Pomyśl dobrze i samokrytycznie, i zobacz jak bardzo jesteś skoncentrowany na sobie i swoich zachciankach, swoich pretensjach i uprzedzeniach, i jak bardzo ty sam niszczysz swoje życie … I nade wszystko nie daj się manipulować … !!!

Informacje o komory

Absolutely not important
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.